Доставка Новой Почтой
Доставка замовлень здійснюється по території України компанією Нова Пошта в міста, в переліку відділень.

Відправка замовлень проводиться в термін до 3 днів з дня підтвердження замовлення при наявності товару на складі (про його наявність Вам повідомить наш оператор). Доставка замовлення здійснюється в відділення компанії перевізника Нова Пошта, яке було вказано при оформленні замовлення. Після відправки замовлення Вам буде відправлено СМС повідомлення з номером вантажної декларації, про прибуття замовлення також надішлють СМС.

В основному доставка по Україні триває від одного до 3-х днів. Для отримання Вам необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, оглянути вантаж в присутності працівника Нової пошти, оплатити замовлення і вартість самої доставки.

Шановні клієнти, якщо з якої-небудь причини Ви передумали забирати замовлення, будь ласка, повідомте нам про це. Будь ласка, не ігноруйте дзвінки операторів. Відмовитися від замовлення - Ваше право. Це ніяк не вплине на подальше обслуговування і Ви зможете зробити наступне замовлення, коли це буде зручно. Звертаємо Вашу увагу на те, що клієнти, які не забирають посилки, при цьому ігноруючи дзвінки операторів, в подальшому обслуговуватися не будуть.

Шановні клієнти, просимо вас належним чином відноситись до пакування посилки, адже при вашій відмові взуття повторно іде в обіг. Клієнти, які пошкоджують, розривають чи розрізають пакування в подальшому обслуговуватись не будуть!

 

Тепер купувати якісне взуття від Львівської взуттєвої фабрики "СТЕПТЕР" з інтернет магазином «STEPTER» стало ще зручніше!

Служба доставки: +38(063) 011-01-22.
Електронна пошта: info@stepter.com.ua