Як правильно підбирати взуття?

Взуття має виглядати елегантно. Це стосується не лише його зовнішнього вигляду. Хороше якісне взуття лаконічно поєднує в собі красу, зручність, надійність і практичність, а з точки зору здоров'я, відповідає гігієнічним нормам, оберігає стопу від пошкоджень і при цьому не сковує рухів. Добре підібране взуття послужить гармонійним доповненням до вашого наряду, дозволить виглядати витонченою і красивою, підкреслить вашу неповторність та індивідуальність.

Низькоякісне або невідповідне взуття може внести в життя незначні, але неприємні моменти, наприклад, викликати появу мозолів. Крім цього, таке взуття може спровокувати більш серйозні ситуації - хвороби вен, м'язів або навіть проблеми зі спиною. З цієї причини до вибору взуття необхідно підходити досить відповідально і дотримуватися основних найпростіших правил: на здоров'ї не слід економити, і відмовитися від незручного взуття навіть, якщо воно вам дуже сподобалося.

Як вибрати зручне взуття?

Найкраще підбирати взуття ближче до вечора, коли ноги вже «розходилися», але при цьому ще не виникло вечірнього стомлення. В процесі ходьби стопа змінює свої параметри, з цієї причини, щоб правильно підібрати розмір взуття, при покупці краще приміряти її стоячи, при цьому буде не зайвим зробити пару кроків і трошки потоптатися на місці. Пальцям у взутті бажано дати певний простір, щоб вони не були повністю скуті і ними можна було поворухнути. У районі великого пальця у внутрішній області носка необхідний незначний припуск, це в подальшому при носінні взуття запобіжить деформації великого пальця.

Як повинно сидіти взуття на нозі?

Не купуйте занадто щільне взуття з розрахунком на те, що воно з часом розноситься. Процес розношування взуття має згубний вплив на ваші ступні. Переконайтеся, що нога, в місці найбільш широкої області ступні, там, де відбувається вигин, коли ви встаєте на носки - зручно розміщується у взутті. У тому ж місці проводять перевірку підошви на гнучкість, трохи зігнувши її.

Також слід приділити увагу, наскільки взуття добре «пружинить» коли ви стоїте або йдете, відчуйте комфорт від амортизації. Шар гуми здатен пом'якшити вплив жорсткої поверхні на ноги і забезпечити більш зручну ходьбу.

Про високі підбори можна помітити, що відмовлятися від них зовсім не обов'язково. Жінка на високих підборах має прекрасний вид, виглядає вище, сексуальніше, симпатичніше. Але у всьому потрібно знати міру і не носити таке взуття регулярно.

Як правильно носити взуття на високих підборах?

Не рекомендується ходити на високих підборах більше ніж 3-4 години в день. Стопі іноді необхідно приділяти час для відпочинку і відновлення. Високий каблук викликає порушення правильного розподілу навантаження на стопу. У більшості випадків основна частина навантаження дістається п'яті, а в процесі ходіння на високих підборах, маса зсувається на плюсну, яка не розрахована на такі навантаження. В результаті поступово прогресує плоскостопість.

Як вибрати взуття в інтернеті?

У нашому інтернет-магазині STEPTER ви можете придбати стильне брендове взуття для роботи, прогулянок, дозвілля. Вся представлена ​​продукція відрізняється високою якістю і надійністю. Вибрати зимове взуття, літнє, демісезонне, за доступною вартістю.

Зручне та стильне взуття дозволить вам набагато менше втомлюватися на роботі, під час прогулянок, захистить від хвороб в негоду, посприяє, щоб ви комфортно і впевнено почували себе в будь-якій обстановці.