Кожен з нас періодично задумується над вибором взуття, особливо це питання постає перед новим сезоном, адже як і на літо, зиму, осінь та весну потрібно мати підходяще взуття. В наш час це не є великою проблемою, адже в мережі інтернет можна знайти розташування потрібного магазину, фабрики, чи навіть замовити собі взуття онлайн з доставкою на пошту чи навіть кур'єром додому - все це тільки нам на руку. Питання постає в зовсім інших речах - купивши якусь річ, а особливо взуття, ми бажаємо отримати якісну покупку, яка прослужить не місяць-два, а два-три сезони. З сучасними технологіями досить важко знайти дійсно якісне взуття і не потрапити на підробку, але є варіанти як уникнути таких нюансів - це купити дійно якісну пару взуття напряму від виробника. Саме взуття від виробника ми і будемо сьогодні розглядати.

Переваги взуття напряму від виробника

На перший погляд здається, шо купити взуття на ринку чи в невідомому не брендовому магазині - це хороший варіант, адже взуття там дешеве, та й продавець переконує що якісне… Але це не завжди так. На ринку вам ніколи на дадуть гарантій, сертифікатів чи будь-яких інших документів, які будуть засвідчувати якість матеріалу, підошви, та і в загальному взуття. Купивши неякісну підробку ви втратите набагато більше, ніж у варіанті купити пару взуття дорожче, але з гарантією, адже витратити прийдеться у кінцевому варіанті більше. Саме зараз на прикладі взуттєвої фабрики “Стептер” та нашого інтернет-магазину ми переконаємо вас купувати взуття від виробника.

  1. Всі наші покупці, отримавши бажану пару взуття, згідно з законом про права споживачів, мають 14 днів для повернення товару. Єдине, що може запитати вас менеджер, це про причину повернення, але у будь-якому випадку кошти вам повернуть.

  2. Магазин “Стептер”, як і будь-який інший офіційний виробник, дає гарантію на продукцію на цілих 30 днів. Тобто, при виявленні дефектів чи виробничих недоліків ми ремонтуємо або замінюємо вам взуття. На ринку вам навряд чи замінять вам неякісне взуття, а ми - так. детальніше про умови гарантії можна прочитати тут.

  3. Наступна, але чи не найголовніша перевага купівлі взуття від виробника, на прикладі магазину “Стептер” - ціна на нашу продукцію. Так як ми працюємо від виробника, ціна у нас теж йде від виробника, тож пара дійсно якісного шкіряного взуття (нагадаємо, що на шкіру є сертифікат!) у нас обійдеться вам в районі 1000 - 2000 гривень, а у недобросовісних перекупщиків куди більше. І це з гарантією!

  4. Наше ставлення до покупця дійсно уважне. Ми працюємо тільки з взуттям фабрики “Стептер”, тож знаємо про нього абсолютно все! При замовленні взуття у нас, менеджер зможе розповісти про обрану вами пару всю інформацію, про матеріал верху, підошву, підкладку та навіть про нитку, якою ми шиємо взуття! На ринку такої інформації ви не отримаєте, правда ж?!

  5. Акції, знижки та розпродажі! Так, у нас, так само як і у будь-яких магазинах є акції. Інколи пару взуття з шкіри можна отримати дійсно за смішною ціною, і це далеко не означає що ця пара не така якісна як інші - просто інколи потрібно розпродати попередню колекцію чи звільнити склад - отож слідкувати за оновленнями нашого сайту дуже навіть потрібно!

Наша команда професіоналів своєї справи переконана, що після цієї статті в подальшому кожен буде купувати тільки якісне взуття за доступними цінами від виробника. Інтернет-магазин в свою чергу також з задоволенням пропонує вам свої товари, а наша налагоджена логістика вразить вас своєю оперативністю. Гарних та приємних вам покупок, сподіваємось що кожен знайде для себе саме те, що шукав!