Кросівки можна віднести до універсального типу взуття, вони однаково добре підходять як чоловікам, так і жінкам різного віку. Це зручне, практичне і порівняно не дороге взуття, що підходить для будь-якого випадку.

Перед покупкою кросівок рекомендується чітко визначитися з метою, для якої купується взуття. Прогулянки по місту, ранкові пробіжки в парку, заняття фітнесом, для роботи і т.п. В основному всі типи кросівок можна розділити на два різновиди: для занять спортом і повсякденного використання.

Як вибрати якісні кросівки?

Придбання кросівок необхідно починати з пошуку відповідного магазину. Найкраще зупинити вибір на спеціалізованому магазині взуття, тому що шанси купити там високоякісне взуття і отримати кваліфіковану консультацію набагато вище, ніж в торгових точках міста. Після того як правильно вибрано магазин, і навіть сподобалася якась пара кросівок, необхідно провести ретельний візуальний огляд вподобаної моделі для оцінки якості продукції:

  • Перевірити внутрішню і зовнішню сторони взуття, оглянути підошву.
  • Перевірити шнурівку.
  • Звернути увагу як прошите взуття, наскільки рівні рядки.
  • Перевірити акуратність склеєних частин взуття.
  • Уважно прочитати ярлики з інформацією про виріб, при цьому слід враховувати, що стандарти розмірних сіток можуть відрізнятися, в залежності від регіону виробника.

Якщо які-небудь елементи взуття викликають у вас сумніви, краще як слід подумати перш ніж купувати таке взуття, щоб потім не пошкодувати про зроблену покупку.

Як правильно підібрати кросівки?

Не варто вибирати кросівки, орієнтуючись виключно на показник - подобаються чи не подобаються. Якісні кросівки повинні добре утримувати голеностоп, бути міцними, щоб витримувати високі навантаження, ногам в них повинно бути комфортно, і при цьому виглядати стильно і красиво.

Які кросівки вибрати?

При виборі кросівок, варто придивитися до підошви. Невелика рельєфність підошви - показник традиційного прогулянкового взуття. Поглиблений рельєф підошви служить характерною відмінністю кросівок для активного проведення часу на свіжому повітрі. Неглибокий, але щільний рельєф підошви - кросівки для занять в спортзалі. Купуючи кросівки для прогулянок по місту, особливо в місцях з пожвавленим трафіком, можна віддати пріоритет моделям зі світловідбивачами - запобіжні заходи ніколи не будуть зайвими.

Як визначити які кросівки краще?

Корисність кросівок визначається їх призначенням. Якщо кросівки купуються для занять спортом, вибирається модель взуття відповідна необхідним параметрам жорсткості підошви і ступеня її амортизації. Наприклад, для пробіжок по асфальту, добре підійдуть бігові кросівки. Такий тип взуття має поліпшені показники стабілізації і амортизації. Стабілізація здійснює контроль правильного положення ноги під час бігу, а поліпшена амортизація запобігає негативному впливу на суглоби від бігу по твердій поверхні. Також, таке взуття виготовляється зі спеціальних полегшених матеріалів, тому такі кросівки зручні і легкі.

Якщо необхідне взуття для активного проведення часу - приділіть увагу кросівкам з міцним верхом і зносостійкої підошвою. Для подорожей рекомендується купувати кросівки з п'ятковим стабілізатором і спеціальної петлею, розташованою на заднику кросівок, що забезпечує додатковий комфорт.

Кросівки, призначені для навантажень в спортзалі, краще вибирати гранично стійкими на плоскій підошві без платформи. В процесі активних занять особливого значення набувають такі характеристики взуття як: безшовний дизайн, хороша повітропроникність, невелика вага і неслизька підошва - ці показники відображаються як на зручності, таки і на ефективності занять.

У нашому інтернет-магазині «STEPTER» представлено широкий асортимент взуття: чоловічі кросівки, жіночі кросівки, жіночі чоботи, черевики, туфлі. Вся представлена ​​продукція відрізняється високою якістю і надійністю. У нас ви можете вибрати кросівки на будь-який смак за доступною вартістю.

В наші дні кросівки отримали заслужену популярність. Якщо раніше таке взуття відносилось переважно до спортивного, то сьогодні кросівки є незмінним аксесуаром гардеробу будь-якого чоловіка або жінки. Сучасні кросівки - це вдале поєднання легкості, комфорту і практичності. Взуття, що не має обмежень, прекрасно підійде як для тренувань, походів, пробіжок, для роботи (якщо немає строгого дрес-коду), вечірок, так і для повсякденного носіння у вільному стилі кажуал.