Доріжки світових показів моди не перестають дивувати як і нас, так і звичних покупців. Тренди цьогорічного взуття осінь-зима 2020-2021 досить таки незвичні, але спрогнозувати що буде цього року в ТОПах було навіть не важко. Якщо ви активно читаєте наш блог та переглядали попередні статті, тоді і ви мали б помічати, що кожного разу додається все більш незвичного та нестандартного взуття у нові колекції. Цього року також не обійшлося без чудних моделей взуття, тож читайте, переглядайте, і можливо ви знайдете модель собі до вподоби.

Можливо зараз ви і не зможете придбати це взуття до тих пір, поки колекції не стануть доступними, проте запланувати покупку пари взуття, яка вам сподобалась можна і зараз. Вирішуйте, які варіанти взуття найкраще співпадають із вашим особистим стилем, врахуйте, як можна стилізувати кожен тренд із тим, що вже є у вашій шафі. У сьогоднішній статті сім стилів взуття, які були помічені на показах мод протягом останніх кількох тижнів, щоб допомогти вам орієнтуватися, що ж підібрати на осінньо-зимовий період 2020 року.

Взуття з ланцюгами

Як і все взуття, що існує у світі, взуття з ланцюгами вже фігурувало у трендах, фігурує зараз та скоріш за все буде фігурувати ще не одноразово. Наша команда інтернет-магазину “Стептер” саме від такого типу взуття не дуже у захваті, але на кожен товар є свій покупець, тож вирішувати вам. Насправді ж, вигляд взуття такого типу має цікавий, незвичний і можливо не досить стандартний для менталітету України, але світові дизайнери від такого хеві-метал тренду просто у захваті. Основна перевага такого девайса - ланцюг можна комбінувати практично до всіх видів взуття (окрам класики звісно). Ланцюги комбінують з перлами, виконують у різних плетеннях, тож дехто можливо і знайде для себе пару такого взуття і вигляд буде просто “Вау”

Шкарпетки знову в моді

Можливо шкарпетки не зовсім відносяться саме до взуття, але хочаб існують вони практично разом. Ну і ми не могли не помітити, що все більше дизайнерів у своїх колекціях почали використовувати цей атрибут одягу (чи то пак білизни) з різними типами взуття. Одягали шкарпетки цьогоріч і під туфлі, і під кросівки, броги… Коротше, виглядає цікаво, а вирішуйте самі. Просто перегляньте фото нижче і робіть висновки.

Деталі “Рюшечки”

Ну це якесь просто “уті-путі”. Переглянувши фото нижче, ми спочатку сміялись, потім придивились ближче, а в кінці декому навіть і сподобалось. Рішення дійсно цікаве, щось у стилі “Білявка в законі”, особливо якщо брати взуття в рожевих тонах. Але піпл хаває, багатьом подобається, і деякі варіанти, навіть з тих, що на фото нижче, виглядають дійсно цікаво. Вирішувати, як і завжди, тільки вам, тож оглядайте та шукайте щось для себе.

Тенденції 2020 - Бантики

На світових показах мод цього року багато світових дизайнерів використовують у взуття бантики, комбінуючи їх з іншими еталями, такі як шипи, рюшечки, шовк. На осінь деталь типу бантик буде гарно поєднюватись з джинсами, платтями та спідницями, тож візьміть собі ці модельки до уваги, переходьте у наш каталог та вибирайте модель саме для себе.

Чоботи поза коліно - головний тренд 2020 року

Практично у кожному місті на доріжках показу мод моделі цього типу взуття були присутні, і не дивно. Чоботи висотою за коліно завжди виглядали елегантно, сексуально та трішки навіть вульгарно - але жінки та дівчата в такому взутті викликають захват у очах чоловіків. Представлені були різні моделі у різних кольорах, деякі з них ми покажемо на фото нижче, ну а висновок ми зробили один: кожна представниця прекрасної статі повинна мати пару такого взуття у своєму гардеробі. Якщо у вас такої ще немає, переходьте у наш каталог та підбирайте собі пару якісних шкіряних, а головне доступних чобітків.

Двадцяті ті ж дев’яності - повертаємось до ностальгії

Кольорові, неонові, високі, низькі, дивакуваті та цікаві - дев’яності знову у моді. Різноманіття кольорів та фасонів вражає, а якщо у вас залишилась захована своя чи мамина пара яскравих туфель чи черевичків, тоді витягуйте їх, приводьте в порядок та сміло одягайте під мішкуваті джинси, яскраві плаття чи сукню - і ви вже в тренді! Дещо з світових доріжок ми покажемо нижче, тож ностальгуйте)

Тенденції цього року - Хутряний бал

Хутра цьогоріч було і буде багато, Вигляд має хоч і дивний, але цікавий та сміливий. Щось описувати тут достатньо важко, тож просто огляньте фото, можливо саме вам таке і буде довподоби.