У кожного чоловіка виникає питання - як правильно підібрати взуття щоб виглядати стильно і модно, адже в наш час є дуже великий вибір взуття різних матеріалів, кольорів і стилів.

Стилі взуття

Умовно чоловіче взуття можна розділити на класичне, спортивне і “ультра” модне.

 

Классичне взуття

Для ділових зустрічей і офіційних заходів найкраще надіти туфлі на шнурівці- оксфорди чи дербі. Перші вважаються більш офіційними та поєднуються тільки з костюмами і фраками. Дербі ж можна одягати і до штанів, і до джинсів.

 

 

Спортивне взуття

в свою чергу ділить на кросівки і кеди. Кросівки використовують для різних занять спортом, їх можна одягнути під джинси і спортивний костюм, ну а кеди хороші для прогулянок по парках, лісах і по місту.

 

 

Ультра

окремий вид, який підійде не всім. Сюди входять дуже яскраві і нестандартні туфлі, такі як сліпони і сліпери, які поєднують в собі різні кольори і принти.

 

 

 

На роботу або для міської прогулянок можна підібрати гарні броги і монки. Різні принти і перфорації розбавлять ваш стиль і будуть красиво виглядати на нозі.

Під джинси підходять майже все взуття, окрім звичайно ж названого вище і лакового. Найоптимальніший варіант - однотонні мокасини або кеди.

Якість взуття

Взуття має бути зручним і добре сидіти на нозі. Всередині не повинно бути ніяких виступів, нерівних швів та інших непотрібних елементів. При покупці бажано ретельно промацати і поміряти взуття. Різкий запах клею або розчинника може вказувати на неякісне взуття. Цьому також варто приділити увагу. Що стосується класичного взуття, воно повинне бути досить гнучким для зручності, підошва щільно прилягати до колодки. Шви повинні бути рівними, акуратними, заломів і зморшок бути не повинно. У хороших і якісних виробників такі моменти видно відразу.

Цена качества

Також добротне і якісне взуття в принципі не може бути дешевим! При покупці чоловічого взуття перше, що неодмінно повинно збентежити покупця - занадто низька або висока ціна. Занадто низька може означати, що виробник використовує не дуже якісні матеріали або це просто на просто підробка. Такого взуття варто уникати, тому що термін його застосування не буде довгим і воно незабаром втратить свій вигляд. Якщо ж ціна занадто висока, це може бути натяк на безліч посередників між виробником і продавцем, через що ціна занадто велика.

Матеріал виготовлення

Хороше чоловіче взуття в більшості випадків виготовляється зі шкіри. Цей параметр стосується як і класичного, так і спортивного взуття. Найчастіше чоловічі черевики виконують з телячої, свинної або цапиної шкіри. Шкіряне взуття міцне, добре тримає свій зовнішній вигляд і довго носиться. При виборі кольорів стандартними чоловічими є чорний, коричневий і їх відтінки. Експериментувати з кольорами звичайно можна, але таким чином ви можете зіпсувати стиль і виглядати безглуздо. А вам це звичайно ж не потрібно.

Уход за обувю

Ну і в кінці, за взуттям повинен бути якісний догляд. Засоби для догляду можна придбати в спеціалізованих магазинах або в самих же взуттєвих. Якісні засоби коштують не так вже й дешево, але все ж дешевше ніж саме взуття. Пропитки, блиски, фарби і щітки- невід'ємний атрибут кожного поважаючого себе чоловіка. Кожен виробник може надати вам інструкцію по догляду. Якщо взуття вам важливе, слід відповідати інструкціям. Для сушіння взуття радять купити спеціальну сушарку для взуття. Біля звичайних нагрівальних приладів взуття сушити категорично не можна!

Загалом, перше враження на оточуючих виробляє вид вашого взуття. Чисте і дороге взуття дає враження про вас як про чисту, акуратну і уважну людину.