Взуття відноситься до таких аксесуарів гардероба, на яких економити не можна. Невідповідне за розміром взуття буде тиснути в процесі ходьби, що в підсумку призводить до появи мозолів, додаткового навантаження на хребет і деформації стопи. А низькоякісне взуття, виготовлене ​​з дешевих матеріалів, хоч і зігріває, але не пропускає повітря, від чого ноги часто потіють, що провокує появу грибка. Тому, вибираючи взуття, важливо звертати увагу не тільки на його привабливість та зручність, але і якість.

Як вибрати хороше взуття?

Найбільш відповідний варіант - взуття виготовлене ​​з натуральних матеріалів. Чоботи, черевики або туфлі з натуральної шкіри можуть «дихати», підтримуючи природний теплообмін в організмі. Для виготовлення якісного взуття також можуть використовуватися - текстиль, замша, нубук. Рекомендується проявляти обережність з взуттям зі штучної шкіри, вона може бути небезпечною для здоров'я і в першу чергу це відноситься до літнього взуття: під впливом тепла різноманітні хімічні реагенти цього матеріалу починають вступати у взаємодію з шкірою ніг, що може негативно відбитися на її здоров'ї.

Як правильно підібрати взуття?

Протягом дня ноги ходять, і розмір стоп стає трохи більше, тому примірку взуття бажано проводити ближче до вечора. Унаслідок природної анатомічної особливості, у багатьох людей розміри лівої і правої ноги відрізняються. Щоб після покупки не виявилося, що лівий або правий черевик трохи тисне, приміряти взуття необхідно на обидві ноги. Обрану пару взуття потрібно уважно оглянути, перевірити внутрішню сторону, устілку, акуратність швів, підошву.

Іноді під виглядом натуральної шкіри продають високоякісний замінник. Якщо матеріал викликає у вас сумніви, уважно подивіться на краї, округла форма буде говорити про те, що це натуральна шкіра, а плоский край означає замінник. Після вигину, на натуральному матеріалі складка абсолютно пропадає, після того як він зайняв свою попередню стан, тоді як на заміннику або пресованій шкірі - залишається невеликий залом. Експерти можуть на дотик визначити підробку, просто доторкнувшись до матеріалу: натуральна шкіра за короткий час нагрівається, а шкірозамінник залишається холодним. Також натуральна шкіра має характерний відмітний запах. У деяких випадках, щоб приховати підробку, деякі недобросовісні виробники обробляють свою продукцію особливими речовинами, які маскують шкірозамінник і додають матеріалу запах натуральної шкіри. Щоб гарантовано придбати високоякісне взуття необхідно звертатися тільки в спеціалізовані взуттєві магазини.

Як підібрати взуття?

Перш ніж зробити покупку, уважно ознайомтеся з інформацією про продукцію на сайті магазина. Крім звичайних даних, в спеціалізованих взуттєвих магазинах будуть матися додаткові параметри певної моделі, такі як - висота каблука, платформи, халяви, обхват і ін. Якщо ви не знайшли цікавлячих вас параметрів і сумніваєтеся, сміливо звертайтеся в магазин за отриманням кваліфікованої довідки з приводу моделі що цікавить.

При виборі чобіт бажано переконатися в надійності супінатора. Для цього необхідно поставити чобіт на рівну поверхню і зробити натиснення на підйом. У разі якщо каблук зміщується назад, це означає, що супінатор неякісний. Хорошим показником якості служать шви: вони повинні бути рівними, акуратними і безперервними. Для зимового періоду краще вибирати чоботи з ребристою поверхнею підошви, висотою не менше одного сантиметра.

Згідно зі статистичними даними, чоловіки нерідко набувають взуття на розмір більше. Причина в тому, що при широкій стопі створюється враження, що взуття більшого розміру краще сидить на нозі. У разі якщо взуття вашого розміру підходить, але при цьому тисне - краще відмовитися від ідеї придбати взуття на розмір більше і пошукати іншу модель.

Яке взуття вибрати?

Купуючи нове взуття, заздалегідь продумайте, з яким одягом ви збираєтеся його носити, і чи підійде воно до аксесуарів гардероба. Перед приміркою бажано надіти шкарпетки, на які планується носити взуття. Приміряючи, наприклад, зимове взуття краще не надягати капронові шкарпетки, а робити приміряння на теплу товсту шкарпетку. Під час примірки краще не поспішати. Одягніть обране взуття і пройдіться кілька хвилин по магазину, переконайтеся, що в цьому взутті зручно, і ви відчуваєте себе в ньому досить комфортно.

Інтернет-магазин «STEPTER» пропонує широкий асортимент сучасного модного взуття для чоловіків і жінок. Ви можете придбати у нас стильне брендове взуття, яке вигідно підкреслить індивідуальність і додасть елегантності вашому іміджу.