Спеціалізовані інтернет-магазини взуття пропонують більш широкий асортимент відмінною взуття і більш прийнятні ціни, в порівнянні з різними торговими точками. Тим не менш, деякі все ще не наважуються робити покупки в інтернеті. Головна боязнь - а раптом розмір не підійде? Зрозуміло, придбання взуття без примірки передбачає певний ризик.

Як вибрати взуття за розміром?

Взуття не за розміром може зіпсувати настрій кому завгодно. Мова йде не просто про привабливий дизайн красивого взуття і ваш імідж, а й про здоровий стан ніг. Помилково обраний розмір навіть найпрекраснішої пари взуття загрожує тим, що вона навічно залишиться припадати пилом в шафці для взуття. Щоб цього не сталося, існує кілька простих рекомендацій, дотримуючись яких можна звести ризик невдалої покупки до мінімуму.

Щоб визначити правильний розмір взуття, необхідно акцентувати увагу на двох основних показниках - довжина стопи і її ширина. Довжина відповідає за розмір, а ширина - за повноту. Термін «повнота» не слід приймати за ширину взуття. Повнота розраховується охопленням в пучках і вимірюється траєкторією пучковой лінії що проходить поперек стопи в найширшій її частині. На основі цього параметра і підйому стопи розраховується повнота, яка в більшості випадків стандартна.

Якщо матеріал взуття жорсткий, такий, який в процесі експлуатації утримує постійну форму, наприклад, чоботи, черевики, туфлі, повнота має значення. А якщо взуття м'яке, з еластичного матеріалу, наприклад спортивне, воно буде розтягуватися по ширині стопи, тому показник повноти не обов'язково брати до уваги.

Як правильно визначити розмір ноги?

Для визначення параметрів відповідного взуття існує пара простих способів. Необхідно поставити ногу на картон або звичайний папір, і за допомогою олівця або маркера обвести ногу. Після чого за допомогою лінійки вимірюється відстань по довжині між великим пальцем і п'ятою.

Якщо у вас є зручна пара взуття, витягніть з них устілку і виміряйте її по довжині тим же способом. Необхідно щоб устілка не була надто розтоптана, так як від цього вона стає довша, і заміри можуть виявитися неточними.

Як вибрати правильний розмір взуття?

При визначенні необхідного розміру взуття важливо врахувати кілька значних моментів. До вечора розмір стопи трохи збільшується, тому бажано проводити вимірювання з другої половини дня, десь після 14-ї години, коли ноги вже трохи розходилися. Тоді ви не ризикуєте придбати взуття, яке згодом буде натирати або тиснути. Також слід звернути увагу на загальновідомий факт, що права і ліва нога людини відрізняються за розміром, тому необхідно вимірювати обидві стопи і купувати взуття, орієнтуючись на більший розмір.

Після цього не важко визначити точний розмір улюбленого бренду по таблиці. Виробники взуття використовують різні стандарти розмірів. До найбільш поширених стандартів відносяться: міжнародний, європейський, американський і англійський. За міжнародним стандартом довжина стопи вимірюється в мм з округленням до 0.5 см. Європейський - використовує сантиметри, американський і англійський - дюйми. Для точного визначення параметрів необхідно звернеться до спеціальної таблиці розмірів. Ви можете отримати професійну консультацію у наших продавців, звернувшись в інтернет-магазин «STEPTER».

Якщо ви приміряєте взуття на ногу, важливо враховувати сезон, для якого призначене взуття. Наприклад, якщо ви збираєтеся купувати туфлі чи босоніжки, найкраще їх приміряти на босу ногу. А для покупки зимового або демісезонного взуття - чоботи, черевики, щоб не помилитися, перед приміркою необхідно надіти пару теплих шкарпеток, на які ви припускаєте їх носити. Можна зробити виняток лише для спортивного взуття і завжди купувати його на пів розміру більше. Додатковий вільний простір забезпечить більшу свободу рухів і більшу зручність.

Що відбувається, коли взуття мале. Якщо протягом довгого періоду носити взуття не за розміром, порушується правильний кровообіг в стопі. При занадто здавлених пальцях виникає ризик деформації стопи і появи болючих симптомів. Навіть коли взуття вашого розміру, але при примірці тисне, краще не купувати на розмір більше, а пошукати іншу модель.

Якщо взуття на розмір більше відбувається порушення правильного перекатного руху стопи в процесі ходьби. Це збільшує навантаження на плюсну і суглоби ноги, що також несприятливо позначається на здоров'ї ніг.

В інтернет-магазині «STEPTER» ви можете придбати зручне та елегантне взуття за доступними цінами. У нас тільки якісне брендове взуття на всі випадки життя.