Ну що ж, дорогі жінки, зима вже в розпалі, не за горами і весна та літо. Як завжди, слідкувати за модними тенденціями не тільки можна, але і треба, отож саме зараз ми розберемо всі модні нововведення світових дизайнерів, акцентуємо увагу на головному та спробуємо із всього інколи навіть дивакуватого вибрати щось справді гарне, оригінальне тиа практичне.

Мода цього року, враховуючи як і тренди зимового взуття, так і весняно-літнього, не просто різноманітна, але й дуже незвичайна та неординарна. Якщо говорити по чесному, наша команда виробника взуття “Стептер” половину з представлених “модних” моделей не сприймає як цікаві та практичні рішення, адже ми виготовляємо не тільки гарне та цікаве взуття, але й практичне, що не можна сказати про світові тенденції моди. Але, як і завжди, наша думка залишається нашою, а у кожного свій смак. Тож зараз поговоримо про всі новинки моди, ну а вирішувати, як і завжди, тільки вам!

Отож, як такої класифікації взуття цього року зібрати не вдалось, тож розбираємо все по черзі:

Товстий каблук

 • Перше, що кидається в очі після перегляду показів світових дизайнерів - каблук. Ми звикли, що тоненький та елегантний каблучок гарно підкреслює ваші ніжки та доповнює образ елегантності. Цього ж року все з точністю до навпаки - світові дизайнери наввипередки демонструють різного роду вироби саме на товстому каблуку. Сказати, що це не гарно та не елегантно - не можна, адже деякі моделі дійсно виглядають цікаво, практично та дуже навіть естетично красиво. Звісно кожному на свій смак, але розглядати таке взуття для виходу у світ можливо. Переконайтесь самі.

Мері Джейн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Мері Джейн. Ну у цьому випадку світові виробники використали старий-добрий і головне - безпрограшний варіант класики. Такого типу взуття як Мері Джейн завжди було популярним та користувалось величезним попитом серед жінок. Про переваги та особливості Мері Джейн ви звісно читали у наших попередніх статтях, тож ви точно в курсі, про що ми зараз розповідаємо. З класикою ніколи не прогадаєш, тож користуйтесь)

Шкіряні чоботи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ми звернули увагу, що багацько дизайнерів цьогоріч вирішили саме на весняний сезон презентувати високі шкіряні чоботи, різні у виконанні, з різним каблуком та зовнішнім виглядом. Якщо по чесному, то у поєднанні з міні-спідницею та гарною блузою такий варіант виглядає дуже навіть привабливо та спокусливо. Для дівчаток “бальзаківського” віку такий варіант буде не у всіх випадках привабливим (ну тут вже хто як зберіг свою ідеальну фігурку) але цілком можливим. Ну саме тут знову нагадаємо, що кожному на свій смак, мода диктує свої закони, а вибір падає вже на вас.

Взуття на платформі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • А зараз увага! Платформа! Саме про це ми і говорили на початку, модно не означає практично. Платформа звісно буває різною і у деяких випадках нравіть практичною, але деякі з представлених моделей прямо наганяють страх за життя та здоров’я моделей! Все це звісно жарти, але якщо взуття на платформі вам подобається, знаходиться у вашому гардеробі чи ви вже “кинули оком” на якусь із гарних моделей такого типу - можна довго не розмірковувати, цього року ви будете в моді.

"Потворне взуття"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ну і плавно ми підійшли до дивацтв, які осягнути нам не вийшло. Ми нічого не будемо розказувати чи пояснювати, просто перегляньте фото. Ми назвали це “Потворне взуття”. Ну, принаймні, це “модно”...

Незвичайний каблук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Продовжуємо представлення претендентів у серії “абсолютно не практично але модно”. Ця модна тенденція представлена вже не вперше, тож сильно вас не шокує. У моду повертається… незвичайний каблук! Круглі, квадратні, овальні, фігурні, у формі квіточок, ніжок стола, вазочок і навіть ейфелевої чи пізанської веж - у хід йде все! Не завжди важливо “світилам” моди чи це практично і чи взагалі в такому можливо пройти декілька кроків хоча б по рівній поверхні. Саме головне - це цікаво та незвично, ну а гарно та естетично - це вже вирішувати кожному окремо. Але, помічаючи на вулицях все більше модниць на такого роду взутті, ми розуміємо, що людям все ж подобається! Вирішувати, дівчата, все ж вам.

Широка халява у взутті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Наступний цікавий варіант - взуття з широкою халявою. Оглядаючи результати деяких робіт, можна зробити висновок, що вигляд такого взуття в деяких випадках досить привабливий, цікавий та незвичний, ну і з огляду на те, що таке взуття знаходиться в гардеробі багатьох дівчат та жінок, можна констатувати що рішення було вдалим. Звісно, не всі моделі були дійсно достойними уваги, але от наприклад варіанти з халявою “гармошка” виглядає дуже навіть гарно. Над покупкою такого взуття все таки варто задуматись.

Квадратний носок

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Моделі з квадратним носом. Якщо ви здивувались, то нічого дивного, адже такого типу взуття вже було в моді 2019 року. Але завдяки своїй популярності світові дизайнери вирішили залишити модну тенденцію ще на рік, адже квадратний ніс дійсно припав до душі дуже багатим. Отож, якщо з минулого року у вас залишилась парочка взуття з квадратним носиком, тоді приводьте їх в порядок та носіть з задоволенням - ви залишаєтесь на піку моди!

Тонкі ремінці

 • Не забули цього року і про прекрасне - взуття з тоненькими ремінцями. Такого роду взуття дуже гарно та елегантно виглядає на витонченій ніжці, тож любителі прекрасного - це для вас. Звісно, комусь таке взуття може не сильно подобатись чи не подобатись взагалі, але ми впевнені, що переважна більшість буде в захваті від представлених моделей. Отож, переглядайте фото нижче, переконуйтесь у красі цих прекрасних моделей та задумуйтесь про покупку прекрасних трендових шузів на наступний сезон.

Металева фурнітура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Тепер трохи взуття для поціновувачів готики та металу. Ви не повірите, але цьогоріч світові дизайнери представляють у своїх колекціях багато цікавих та неординарних моделей взуття з шипами, заклепками та металевими вставками. Цей тренд прийшов на заміну стразам та бльосткам і надає взутті цікавинки, брутальності та готики. Багато світових показів мод взуття не обійшлись від цих моделей, які досить цікаво поєднали в собі жіночність та агресивність. Ознайомлюйтесь та по бажанню використовуйте)

Сандалі

 • Сандалі. Ну тут питання постає більше в плані практичності, адже на жарке літо кращого взуття годі знайти. Окрім рішення практичного не обійшлось і без цікавих оформлень - цього року на подіуми попали дуже цікаві, неординарні та модні сандалі, тож кожен зможе підібрати пару собі до душі.

Металік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • А зараз ми підійшли до такої модної тенденції, як неординарний колір. Цікаво, що на 2020 рік експерти та дизайнери пропонують прикупити парочку взуття саме кольору металік. Сподобається це мабуть не всім, але якщо вас цікавить наша думка, то виглядає такий металевий принт досить цікаво та елегантно. Ми рекомендуємо придивитись до деяких моделей, можливо і ви знайдете пару саме для себе.

Все, перераховане вище - тенденції світової моди на наступний сезон. Насправді ж, ніхто нікого не заставляє купувати взуття тільки модне, а моделі попереднього сезону одразу викидати на сміття. Навпаки, ми радимо вам купувати взуття тільки таке, яке подобається особисто вам, у якому вам буде комфортно та зручно, ну а якщо така пара ще й буде в тренді - взагалі прекрасно. Ми в свою чергу, фабрика взуття “Стептер”, будемо завжди напоготові задовольнити ваші запити на найкращі, найякісніші та наймодніші моделі для вас та зробимо все можливе, щоб ви повертались до нас ще і ще, адже ми працюємо не на кількість, а на якість. Телефонуйте у виникненні будь-яких питань, ми завжди раді вам допомогти!